תיווך "אדמה ובית" הוקם ע"י מיה בן חמו זיתוני ורות אמיתי מתוך הבנה שמתן מענה אופטימאלי מחייב הבנה מעמיקה בנכסים האנושיים, לא פחות מאשר באלה הנדלניים. המשרד הוא לפני הכול בית מקצועי, בוטיקי ומזמין, העוסק במכירה, קנייה והשכרת נדל"ן בבנימינה, גבעת עדה, ישובי אלונה, קיסריה, פרדס חנה- כרכור והמושבים שבסביבה. הצוות שלנו מורכב מאשפיות נדל"ן הנותנות מענה הן במגזר הפרטי והן במסחרי, תוך הקשבה לרצונות, למטרות ולחלומות של כל לקוח ולקוח, ודיוק הבית, החלל והמרחב האולטימטיבי עבורו. כל אחת מיועצות הבית מומחית באזורה, והעבודה ההרמונית והסינרגטית של המשרד מעניקה ראייה מקיפה וכוללת על האזור כולו, תוך היכרות שירותית, פונקציונאלית ותרבותית מעמיקה עם סביבת המגורים. כל אחת מהמשרד המיוחד הזה, רואה בתיווך שליחות המחברת בינך לבית בית החלומות שלך… ואנו כאן כדי ללוות אותך מהקפה הראשון ב"אדמה ובית" ועד לקפה הראשון אצלך בבית.

מיה בן חמו זיתוני

מקימת המשרד ובעלים, מומחית המושבה בנימינה | רישיון תיווך מס‘ 37044
בעלת תואר M.A בביקורת ציבורית מאוניברסיטת חיפה, ואם לשלושה ילדים צעירים. מילדותה בבנימינה וכנכדה למייסדיה, דרך שרשרת תפקידים בכירים בתחומי הביקורת, משאבי אנוש והניהול, נראה שהכול הוביל את מיה לעסוק בחיבור בין בתים לאנשים, ולהקמת "אדמה ובית". היכרות מעמיקה עם בנימינה, התושבים, מערכות החינוך ושאר שירותי הישוב, לצד מציאת בתים עבור משפחתה, עוררו במיה את התשוקה והמוטיבציה למה שהיא עושה היום- בחיוך גדול, אנרגיות חיוביות ובסבלנות אין קץ! 'כרטיס הביקור' של מיה, הוא היכולת לחבר אנשים לקרקע ממנה הם יכולים רק לצמוח, וביצירתיות רבה; עם ניסיון של יותר מעשור בתחום הנדל"ן האזורי, וראייה רחבה של צורכי הלקוח אל מול האפשרויות הנדלניות שבאזור, מצליחה מיה ליצור מרחב מזמין עבור מחפשי הבתים ובעליהם כאחד.
מיה בן חמו זיתוני
רות אמיתי

רות אמיתי

מקימת המשרד ובעלים, איזור בנימינה וזכרון יעקב | רישיון תיווך מס‘ 05156
ילידת אירלנד, עלתה בשנת 1982 לישראל. תושבת בנימינה במשך כשלושה עשורים. אם לשלושה וסבתא טרייה. לאחר שעבדה במשך שנים בשגרירות ארה"ב בישראל ובהוראת שפות בבי"ס בקיסריה, החלה רות את קריירת הנדל"ן שלה בשנת 88', עם הקמת משרד התיווך "מקום בכפר" ולאחר שהעמיקה בענף בהצלחה, הקימה את "אדמה ובית" בשותפות, מתוך מוטיבציה למנף ולהרחיב את תחום התיווך באזור בו חיה ועבדה במשך שנים רבות. בזכות האנגלית- שפת האם של רות, המשרד מושך אליו הרבה לקוחות מרחבי העולם. רות בעלת מוניטין של הצלחה מוכחת בתחום מזה שני עשורים, עם בסיס המושתת על אמינות ויכולת מקצועית להתאמה אישית של נכסים, עפ"י זיהוי צורכי הלקוח.

זיוה אדרי

מתווכת, מומחית איזור זכרון יעקב, גבעת עדה וישובי אלונה | רישיון תיווך מס‘ 3131427
אימא לילדה וחיה בבנימינה גבעת עדה מזה 25 שנה. לאחר שעסקה במשך שנים רבות בשירות לקוחות ומכירות- בחברות וברשתות שונות במשק, הביאה זיוה את ניסיונה העשיר, השירותיות והמקצועיות שלה, לתחום הנדל"ן. כיום, בבית "אדמה ובית" מגשימה חלומות ללקוחותיה ומוצאת עבורם את הבית הייחודי והאופטימאלי, בכל פעם מחדש... זיוה חיה ונושמת את האזור, את חיי הקהילה בגבעת עדה ואת הנוף הפסטוראלי בישובי אלונה... עבורה, ישובי אלונה הם הטוסקנה של ישראל, ואהבתה לישובים מביאים להצלחה בעשייתה הנדלנית.
זיוה אדרי
אורית בן אור

אורית בן אור

מתווכת, מומחית איזור פרדס חנה, כרכור וקיסריה|רישיון תיווך מס' 3155251
מתגוררת בכרכור, נשואה ואם לילדה, ובנוסף, "אימא-בונוס" לעוד 3 בנות מנישואיו הקודמים של בעלה. בעלת תואר MBA במנהל עסקים, בוגרת הנדסאית אדריכלות, לימודי הום סטיילינג וגישור, דוברת אנגלית וצרפתית. במשך שנים רבות איישה אורית תפקידים מובילים בתחומי ניהול המכירות והשיווק בזירה הבינלאומית - בחברות גדולות במשק, אך נטיית ליבה הייתה תמיד... לתחום הנדל"ן. כיום, כיועצת תיווך ולמרות ניסיונה הרב בתחום המכירות, ניגשת אורית לכל עסקה, לא כאל מכירת בית, אלא כייעוץ ללקוחות באחד הצעדים החשובים והמשמעותיים בחייהם בעת חיפוש דירות למכירה בפרדס חנה כרכור; זאת כסיוע והכוונה מקצועית, בדרך לבחירה הנכונה ולעסקה האופטימאלית עבור כל אחד מהצדדים המעורבים. הידע הנרחב שרכשה, הן בתחום הגישור והן בתחום ההום סטיילינג, מעניק ללא ספק, מעטפת שירות כוללת וייחודית ללקוחותיה.
גלילה לראש העמוד